У межах академічного руху «Гостьовий професор» на зустріч із науково-педагогічними працівниками Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, гарантами освітніх програм, завідувачами кафедр та іншими охочими був запрошений заступник голови галузевої експертної ради НАЗЯВО з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство», завідувач кафедри сільськогосподарських машин Державного біотехнологічного університету, доктор технічних наук, професор Валерій Пастухов із темою вебінару: «Особливості акредитації освітніх програм спеціальностей галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство».

Ініціатором цієї зустрічі виступила випускова кафедра експлуатації та технічного сервісу машин механіко-технологічного факультету ТДАТУ під головуванням професора Олександра Скляра.

Маючи великий досвід в розробленні освітніх стандартів спеціальності 208 «Агроінженерія» та, як експерт галузевої експертної ради з цієї спеціальності, Валерій Іванович під час вебінару надав освітянам цінні поради щодо розроблення або удосконалення освітніх програм, навчальних планів та робочих програм. Велику увагу Валерій Іванович також приділив питанням забезпечення якості вищої освіти на принципах академічної доброчесності.

Тема зустрічі зацікавила слухачів, викликала жваву дискусію та виявилась настільки актуальною, що кожен зміг почерпнути користь для себе.

Університетська спільнота подякувала професору Валерію Пастухову за змістовний вебінар, цінні поради та теплі слова підтримки нашому тимчасово переміщеному Університету.

Дякуємо Вам, шановний Валерію Івановичу!

Володимир Кувачов, професор;

декан механіко-технологічного факультету