«Партнерство заради успіху» – саме під таким гаслом 9 листопада 2023 року відбулась зустріч ректора ТДАТУ Сергія Кюрчева з директором ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» Володимиром Полухіним.

Керівниками закладів було ініційовано підписання договору про співпрацю за основними напрямками діяльності: надання допомоги молоді у виборі майбутньої професії, організації проведення спільних науково-практичних конференцій, «круглих столів», семінарів, вебінарів та наданні консультацій щодо удосконалення навчально-методичного забезпечення на основі взаємної зацікавленості сторін.

Ректор ТДАТУ Сергій Кюрчев і директор ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» Володимир Полухін обговорили шляхи подальшої співпраці, реалізації спільних проєктів та можливості використання досвіду навчально-наукового потенціалу викладачів університету для спільної підготовки та професійної орієнтації фахівців за спеціальностями: 181 «Харчові технології», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 131 «Прикладна механіка».

Під час зустрічі Володимир Полухін провів екскурсію аудиторіями та практичними локаціями – лабораторіям та майстерням ДНЗ ««Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти».

В обговоренні подальших напрямів співпраці, проходженні практик, можливості підвищення кваліфікації взяла участь декан факультету Агротехнологій та екології Ірина Іванова. У межах зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці і допомоги цьогорічним випускникам ДНЗ ««Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти» у виборі майбутньої професії.

Підписання документу для обох сторін засвідчує факт продовження тривалої плідної співпраці, взаємну зацікавленість у спільному розвитку освітнього, наукового, практичного й інноваційного потенціалу студентської молоді.

Щиро дякуємо ДНЗ «Запорізькому політехнічному центру професійно-технічної освіти» за запрошення та чудову нагоду відвідати заклад. Сподіваємось на плідну співпрацю!

Ірина Іванова, декан факультету АТЕ