Наприкінці березня 2024 року відбулось чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості освіти.

На засіданні підтримано рішення щодо Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного про надання умовної акредитації освітніх програм: першого (бакалаврського) рівня: 193 «Геодезія та землеустрій», 201 «Агрономія», 242 «Туризм» та третього (освітньо-наукового/освітньо-творчого) рівня 051 «Економіка».

Терміни дії сертифікатів про акредитацію освітньої програми 28.03.2024 – 26.03.2025 р.р.

Ректор університету, професор Сергій Кюрчев, ректорат та деканати факультетів агротехнологій та екології і економіки та бізнесу вітають гарантів, професорсько-викладацький склад та здобувачів вищої освіти з успішним проходженням акредитації освітніх програм та бажають подальших успіхів у професійній діяльності.