Здобувачка ступеня вищої освіти «Бакалавр» за ОПП «Економіка» зі спеціальності 051 «Економіка» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Влада Шмалій увійшла до рейтингу 20 кращих учасників навчальної програми від компанії у сфері аудиторських та консалтингових послуг Deloitte «Бізнес очима власника: Forum Start-up to IPO».

У програмі взяли участь 600 здобувачів з різних куточків України у 8 прикладних лекціях від провідних експертів Deloitte.

Компанія «Делойт» є провідним постачальником послуг у сфері аудиту і надання впевненості, оподаткування та права, консалтингу, фінансового консультування та управління ризиками для приблизно 90% компаній із п’ятисот найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу «Форчун» і для тисяч приватних компаній.

Фахівці досягають вимірюваних та тривалих результатів, які допомагають зміцнити довіру суспільства до ринків капіталу, змушують клієнтів мінятися та процвітати, а також прокладати шлях до побудови потужної економіки, справедливого суспільства та сталого світу. Історія компанії «Делойт» налічує більше 175 років, а географія діяльності охоплює понад 150 країн та територій світу.

Навчання відбувалось за наступною програмою:

Лекція 1. «Стартапи в Україні».

Спікери:
– Єгор Григоренко, партнер «Делойт» в Україні, лідер практик консалтингу та управління ризиками компанії «Делойт» в Україні;
– Орест Новосельський, Deputy Component Lead департаменту консалтингу «Делойт» в Україні.

Лекція 2. «Чи брешуть цифри: як читати фінансову звітність?»

Спікери: Кирило Пінський та Ігор Кацюбій, менеджери департаменту аудиту, мають більше 10 років досвіду перевірок міжнародних транснаціональних компаній та державних організацій.

Лекція 3. «Побудова ефективних команд»

Спікер: Михайло Шевченко – старший консультант команди з питань управління людським капіталом компанії «Делойт» в Україні. Має більше 3 років досвіду в сфері консультування з питань управління персоналом.

Лекція 4. «Формування бренду, якому довіряють»

Спікер: Марина Римкіна – керівниця з питань корпоративного управління та консультування щодо ESG. Вона є кандидаткою економічних наук, сертифікованою експерткою у напрямі стратегічних та репутаційних ризиків. Марина є однією зі 100 жінок України, що отримали нагороду «Green Heart Leader» (2023) в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Лекція 5. «Кібербезпека бізнесу»

Спікер: Андрій Жмайло – професіонал з більш ніж 20-річним досвідом у розробці, тестуванні та експлуатації програмного забезпечення в таких індустріях як: медицина, виробництво, рітейл, державне управління та банківська сфера. Професіональний досвід включає роботу розробником ПЗ, ІТ-директором індустріальної групи компаній, засновником і CEО ІТ-стартапу.

Лекція 6. «Управління податковими потоками»

Спікери:
– Олександр Ямпольський – директор податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні. Має більше 12 років досвіду та знає, як помістити всю суть трансфертного ціноутворення в карман піджаку.
– Василь Дробот – директор податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні.

Лекція 7. «Оцінка бізнесу від стартапу до ІРО»

Спікери:
– Андрій Кулик – менеджер департаменту корпоративних фінансів. Першу фінансову модель побудував у 20 років і відтоді за 6 років в оцінці виконав понад 35 проєктів з компаніями в різних галузях. При цьому міжнародний досвід охоплює співпрацю з офісами в Південній Кореї, ОАЕ та Швейцарії.
– Тарас Трохименко – старший менеджер департаменту корпоративних фінансів. Тарас разом з «Делойт» із 2007 року, спеціалізується на проєктах з оцінки бізнесу та інтелектуальної власності, фінансового моделювання, аналізу ефективності інвестиційних проектів та реструктуризації заборгованості.

Лекція 8. «IPO як верхівка капіталізації бізнесу»

Ярослав Серпутько, директор департаменту аудиту. Ярослав – «ветеран» ринку капіталів, має за плечима IPO та п’ять випусків єврооблігацій.

Влада отримала не лише знання і практичні навички у сфері бізнесу, але й велику мотивацію та впевненість у своїх силах на шляху до досягнення професійних цілей.

По завершенню навчання дівчина отримала брендові подарунки компанії та сертифікат на придбання книг від YakabooUA.

Дякуємо здобувачці, яка не тільки відмінно навчається в університеті за обраною спеціальністю, а й здобуває нові знання від провідних компаній світу!