06 лютого 2024 року відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості освіти.

На засіданні було підтримано рішення про успішне проходження Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного акредитації за освітньо-професійною програмою “Комп’ютерне проектування і дизайн” першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 131 “Прикладна механіка” галузі знань 13 “Механічна інженерія” та надання сертифікату про акредитацію від 27.02.2024р. № 7154.

Вітаємо гаранта, професорсько-викладацький колектив та здобувачів вищої освіти механіко-технологічного факультету із успішним проходженням акредитації освітньо-професійної програми “Комп’ютерне проектування і дизайн” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Бажаємо і надалі залишатися інноваційним осередком інтелектуальної творчості й невтомного наукового пошуку, невичерпної енергії, бадьорості духу і нових професійних звершень.