28 лютого 2024 р. викладачі кафедри суспільно-гуманітарних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, д.філол.н., професор Тетяна Шарова та к.філол.н., доцент Аліна Землянська взяли участь у засіданні експертної групи з української та зарубіжної літератур, організованому ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» для надання Грифу Міністерства освіти і науки України навчальним виданням.

Засідання було присвячено розгляду модельних навчальних програм  інтегрованих та авторських  курсів «Інтелект України», «Ліга крилатих», «Зарубіжна література та мистецтво», підручників із української і зарубіжної літератур та навчальних посібників для контролю знань здобувачів освіти.

Тетяна Шарова та Аліна Землянська виступили в якості експертів підручників із української та зарубіжної літератури для 11 класу як стандартного, так і профільного рівнів навчання. Метою експертування була перевірка якості навчальних видань, зокрема їх відповідності типовим навчальним програмам та суспільно-історичній дійсності в Україні, а також надання рекомендацій щодо вдосконалення видань. Незалежна експертиза видань та обговорення її результатів у колі фахівців із наукових установ, закладів вищої та загальної середньої освіти сприяє забезпеченню освітнього процесу якісними навчальними та методико-інструктивними матеріалами.