DSC_00181Команда Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з футзалу в черговий раз отримала перемогу з першості міста у спортивній грі з футзалу.  10 січня головний суддя змагань Юрій Петров вручив команді кубок, грамоту і грошову винагороду.

14 січня ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев особисто привітав команду наших спортсменів та їх тренера Михайла Зорю, які прославляють наш університет на змаганнях різних рівнів. Володимир Миколайович наголосив, що команда університету з футзалу вже не перший рік здобуває перемогу. На кожному чемпіонаті перед спортсменами стоїть непросте завдання – відстояти титул. Ректор зазначив, що й надалі всіляко буде підтримувати молодих футболістів.

Кожен гравець команди від університету отримав заохочувальний подарунок та грошову премію, а у лабораторії «Студентське кафе» для наших спортсменів було організовано чаювання.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою та бажаємо їм подальших здобутків!

Денис Водоп’янов, начальник РВВ “Агро Таврія”