Днями, у столиці сонячної Грузії Тбілісі відбувся ІІ етап Кубка Європи з богатирського багатоборства у ваговій категорії до 105 кг “Old School Strongman Challenge 2023”, в якому взяв участь завідувач кафедри фізичного виховання і спорту, заслужений майстер спорту України Валерій Газаєв.

Блискучий виступ приніс нашому спортсмену очікувану першу сходинку п’єдесталу пошани та “золоті” нагороди турніру, також встановив два особистих рекорди та один рекорд України.

Результати виступу Валерія Газаєва:

• підйом Зерхера – 200 кг, 220 кг, 242 кг (новий рекорд України у середній вазі до 105 кг);
• строгий жим грифа Акселя стоячи – 110 кг, 120 кг, 125 кг (особистий рекорд);
• богатирська тяга RAW – 280 кг, 300 кг;
• сума триборства – 667 кг.

Як зазначив Валерій, він дуже задоволений показаними результатами у всіх вправах: “головне, що немає травм. Так, встановив два особистих рекорди та один рекорд України. Чекаю з нетерпінням на наступні змагання, які відбудуться вже 5 лютого в Єревані (Вірменія). Буду там виступати у ваговій до 120 кг, не хочу більше тримати вагу. Хочу там потягнути реально важку штангу.

Свою перемогу в Грузії я хочу присвятити нашим стронгменам, полеглим в боях за незалежність та свободу України: Олексію Мальцеву, Андрію Дмітрієву та Джамбулату Хоперія. Вічна пам‘ять героям України та Грузії! Герої не вмирають! Слава Україні! Слава ЗСУ!”.

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб ТДАТУ щиро вітають Валерія Газаєва з першою перемогою на змаганнях у новому спортивному сезоні. Бажаємо не розслаблятися і не надумати зупинятися на досягнутому успіху, продовжувати боротися за призові місця та великі нагороди. Бажаємо впевненості у силах, цілеспрямованості до перемоги та невтомної спраги лідерства!