З глибоким сумом сповіщаємо, що у жорстоких боях під Бахмутом, обороняючи Україну від московського агресора, загинув випускник ТДАТУ МІКУЛІН ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ. Героєві назавжди залишилося 29 років…

Дмитро був випускником факультету економіки і бізнесу ТДАТУ 2018 року. Викладачі й однокурсники пам’ятають Дмитра як щирого і скромного студента, відповідального громадянина і патріота України. Дмитро з дитинства захоплювався футболом, був вихованцем ДЮСШ «Азовець» Генічеську. У ТДАТУ був членом збірної команду університету, і навіть грав за «Мелітольську черешню».

Біль та відчай через втрату таких молодих і відважних людей сковують наші серця. Але віримо, що їхні подвиги слугуватимуть прикладом для кожного українця, надихатимуть до боротьби і стануть міцним фундаментом, на якому постане вільна Україна.

Академічна спільнота ТДАТУ глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

У цей важкий час друзі Дмитра звернулись з проханням по можливості надати допомогу родині загиблого. Картка 5168 7520 1779 3962 (сестра Зобова Інна).