Практична підготовка студентів є складовою частино освітнього процесу. Вона спрямована на оволодіння студентами системою професійних умінь і навичок, а також первинним досвідом професійної діяльності, і має сприяти саморозвитку студента.

Виробнича практика «Адміністративний менеджмент » студентів груп 41 МН, 42МН, 2сМН спеціальності 073 «менеджмент» проводилась з відривом від навчання у період з 04.03.2024 по 06.04.2024. Керівник – професор Вікторія Нехай. За підсумками проведення виробничої практики студентами підготовано звіт про проходження практики з виконанням індивідуального завдання.

Перелік підприємств, діяльність яких досліджують студенти під час практики був визначений кафедрою менеджменту та погоджений з Навчальним відділом ТДАТУ. Серед підприємств, з основами діяльності яких познайомились студенти, такі:

1)Товариство з обмеженою відповідальністю «КРІОПРОМ-ГАЗ-Ізмаїл»,
2)Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРЕЙЗ»,
3)Товариство з обмеженою відповідальністю «Kernel Group»,
4)Товариство з обмеженою відповідальністю «ПАДААКС»;
5)Товариство з обмеженою відповідальністю «Наві-Транс»;
6)Веселівська селищна територіальна об’єднана громада;
7)ПрАТ «МХП»,
8)Товариство з обмеженою відповідальністю «Золоті ворота»;
9)Товариство з обмеженою відповідальністю «Наві-Транс»;
10)Акціонерне товариство «ПриватБанк»;
11)Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробництво підсиленої техніки»;
12)Товариство з обмеженою відповідальністю «Преображенське»;
13)Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрфаворіт»;
14)Агрофірма «Славутич».

На захисті звітів під час доповідей були оговорені проблеми та перспективи функціонування та розвитку підприємств в умовах воєнного стану, роль менеджменту в цьому процесі. Інформацію про зустріч було закріплено відповідним протоколом засідання кафедри менеджменту та публічного адмістрування.