Вітаємо, майбутній студенте! Раді познайомити тебе з освітньою програмою «Комп’ютерний інжиніринг харчових і переробних виробництв» спеціальності 133 «Галузеве машинобудування».

Величезна кількість підприємств харчового і переробного машинобудування України потребує кваліфікованих фахівців, обізнаних у питаннях інжинірингу у поєднанні з інноваційними сучасними комп’ютерними технологіями.

Освітня програма «Комп’ютерний інжиніринг харчових і переробних виробництв» поєднує дві вкрай затребувані у роботодавців напрями:

• харчової промисловості (яка залишиться необхідною завжди, допоки існує людство, незважаючи на кризи та військовий стан);
  •  комп’ютерних технологій (як сучасного і перспективного напряму з високим рівнем заробітної плати та гідним працевлаштуванням).

Під час навчання здобувачі отримають:

•  ґрунтовну міждисциплінарну та багатопрофільну підготовку;
  •  навички розробки нових та вдосконалення наявних конструкцій різних машин;
  • знання з впровадження комп’ютерних технологій у харчове та переробне виробництво.

Основні дисципліни фахової підготовки:

• Комп’ютерний інжиніринг;
  • Комп’ютерне проектування деталей та конструкцій;
  • Технологічне обладнання харчової галузі;
  • Основи холодильних технологій;
  • Маркетинг і логістика;
  • Стандартизація, метрологія, сертифікація та управління якістю продукції;
  • Інженерно-технічне забезпечення переробної і харчової галузі.

Переваги спеціальності:

• Спеціальність, якій держава надає особливу підтримку.
  • Велика кількість бюджетних місць.
  • Невисокий прохідний бал для вступу на бюджет!
  • Гарантоване працевлаштування на великій кількості підприємств;
  • Достойна заробітна платня для випускників з нашим дипломом!
  • Можливість одержання подвійного диплому;
  • Закордонна практика
  • Спеціальність з широким переліком професій для працевлаштування (від 🍟харчових підприємств до 💻ІT-технологій), як в Україні, так і за кордоном.
  • Більше 20 років досвіду випуску здобувачів, які виборювали перші місця у Всеукраїнських та обласних конкурсах і олімпіадах, включаючи отримання стипендій Кабінету міністрів та Президента України!

Випускники можуть працювати на посадах:

• Менеджер (інженер-менеджер), консультант центрів сервісного обслуговування.
  • Дилер з продажів та обслуговування харчового і переробного обладнання.
  • Інженер виробничо-технічного, конструкторського відділів на підприємствах галузі.
  •  Головний інженер (керівник) цеха або дільниці харчових і переробних підприємств.
  • Інженер-конструктор проектних та науково-дослідних організацій, конструкторських та технологічних відділів підприємств галузі.
  • Викладач закладу вищої освіти та науковий співробітник.

Більш детально Ви можете ознайомитися з кафедрою, що реалізує ОП «Комп’ютерний інжиніринг харчових і переробних виробництв» тут

Обирай якісну та сучасну освіту – обирай ТДАТУ.