На базі кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» ТДАТУ  з 10 листопада по 26 листопада 2020 р. відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція пам’яті В.В. Овчарова «Сучасний стан та перспек-тиви розвитку електротехнічних систем».

В роботі конференції прийняли участь науково-педагогічні працівники, студенти та магістранти таких закладів вищої освіти, як Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного (м. Мелітополь), Національний технічний університет України «Київський по-літехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ), Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Сумський національний аграрний університет (м. Суми), Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка (м. Харків), Національна металургійна академія України (м. Дніпро), ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» (м. Ніжин, Чернігівська область) та фахівці енергетичної галузі.

Робота конференції здійснювалась за секціями: загальна електротех-ніка, електромеханічні комплекси і системи, електротехнології та електро-технологічні системи, електропостачання та електроенергетичні системи, комп’ютерно-інтегровані технології та технічні інформаційні системи.

За результатами конференції кожному автору та авторському колек-тиву буде надіслано в електронному вигляді Програму конференції, Мате-ріали конференції та сертифікат учасника.

Завідувач кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова», к.т.н., доцент Сергій Квітка та організаційний комі-тет конференції висловлюють слова щирої подяки усім учасникам конференції за участь, так як такі наукові заходи сприяють поширенню та зміц-ненню зв’язків між провідними навчальними закладами вищої освіти, обміну науковою інформацією та досвідом, а також обговоренню актуальних питань в енергетичній галуззі.

Діна Нестерчук,
 доцент, секретар організаційного комітету інтернет-конференції