Завідувачу кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика Кирилу Самойчуку, згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства», присвоєно вчене звання професора.

Кирило Самойчук закінчив Таврійську державну агротехнічну академію у 2001 році за спеціальністю «Механізація сільського господарства» та отримав кваліфікацію інженер-механік, диплом спеціаліста (з відзнакою) від 29.06.2001 АР №16300792, спеціалізація механізація переробки с.г. продукції, а у 2002 році – диплом магістра.

У 2011 році отримав вчене звання доцента, а у 2019 році – науковий ступінь Доктор технічний наук. Кирило Самойчук автор багатьох наукових праць.

Колектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного щиро вітає Кирила Олеговича, та бажає нових наукових здобутків, напрацювань та перемог.

Ректорат, профком