Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного багато років поспіль бере активну участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та щороку здобуває перемогу у різних номінаціях. Не став виключенням і 2024 рік. Не зважаючи на окупацію Мелітополя та тимчасове переміщення ТДАТУ до Запоріжжя, наш університет знову гучно заявив про себе.

Таврійський ДАТУ серед 480 учасників виставки презентував основні досягнення у освітньо-науковій, виховній та міжнародній діяльності, які були відзначені найвищою нагородою Гран Прі «Вища освіта України».

Пріоритетним напрямом роботи нашого університету є безперервний розвиток. Останні декілька років ТДАТУ активно модернізує і вдосконалює інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу. Вже зарекомендували себе система автоматизації керування освітнім процесом та дистанційним навчанням здобувачів вищої освіти на Освітньому порталі ТДАТУ. Зараз йде робота по впровадження системи електронного документообігу та інформаційно-ресурсного забезпечення Наукової бібліотеки.

Саме ці доробки презентували на виставці керівники і науковці Таврійського ДАТУ: ректор, професор Сергій Кюрчев, перший проректор Олександр Ломейко, начальник ННЦ Тетяна Шарова, в.о. зав. кафедри комп’ютерних наук Сергій Шаров, начальник Центру інформаційних технологій і систем Ігор Маніта та інженер ННЦ Геннадій Темніков.

З понад 480 учасників ХV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2024» Таврійський державний агротехнологічний університету імені Дмитра Моторного було відзначено золотою медаллю у номінації «Упровадження сучасних цифрових технологій, проєктів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності», а науковці університету – учасники виставки, були відзначені Почесними грамотами та отримали сертифікати.

Такий високий результат став можливий завдяки злагодженій роботі дружнього колективу ТДАТУ, який попри повномасштабну війну та постійні обстріли рф прифронтового Запоріжжя, робить все можливе заради розвитку рідного університету.

Слава Україні! Разом до Перемоги!