Вже за дуже давньою традицією кафедри іноземних мов період кінця жовтня-початку листопада є часом проведення загальноуніверситетських  олімпіад з іноземних мов.

31 жовтня 2017 року у рамках олімпіади з німецької мови студенти змагалися у компетенціях з читання, відіювання та письма. Це був традиційно перший етап. На другому етапі, 7 листопада 2017 року, найбільш результативні учасники конкурували у говорінні.

Увесь комплекс завдань був об’єднаний актуальною для 2017-2018 навчального року загальною темою «Німецький та український менталітети: особливості і відмінності», адже, як відомо, поточний навчальний рік у нашій державі оголошений Міністерством освіти та науки України і Посольством Німеччини в Україні Роком німецької мови.

Цього року титул кращого знавця німецької виборювали 15 студентів різних спеціальностей, серед яких 13 учасників були представниками І-ІV курсів бакалаврату  і 2 учасники – студенти магістратури.

Приємно відзначити, що по закінченню інтелектуального турніру деякі студенти висловили вдячність організаторам олімпіади за цікаву тематичну спрямованість та змагальний характер завдань.

За підсумковими балами переможцями стали:

Чуприна Анастасія, 21 МБ ЕК – І місце,

Подопригора Анастасія, 31 ОА – ІІ місце,

Фляум Павло, 11 КН – ІІ місце,

Міркель Марина, 21 ЕК – ІІІ місце,

Мартинова Наталія, 11 МН – ІІІ місце.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні та опануванні німецької мови!