2 листопада 2017 року відбувся перший тур Олімпіади з французької мови, в якому взяли участь 10 студентів бакалаврату та магістратури факультетів ЕтаБ, АТЕ та МТФ. Метою Олімпіади було виявити талановитих студентів, розвивати їх індивідуальний творчий потенціал та популяризувати іноземну мову. В Олімпіаді брали участь франкомовні та  англомовні  студенти, для яких французька мова – друга мова. Це мотивовані і компетентні студенти, які мають зацікавленість у поглибленому вивченні іноземних мов. Саме Олімпіада дає студентам можливість адекватно оцінити свій рівень мовної підготовки і стимулює до її подальшого вдосконалення.

Перший тур Олімпіади включав в себе  тестові завдання для перевірки основних комунікативних умінь: читання, аудіювання та письма. Він визначив п’ять кращих студентів: Мартинюк Наталія (11МБ ПТ), Лобода Вероніка (21ЕМ), Вовк Ірина (31МК), Деміаненко Іван (22АІ) і Кльонова Аліна (11МБ ХТ).

У другому турі на визначення рівня мовленнєвої компетенції, який був проведений 9 листопаду, студенти показали свої творчі комунікативні здібності та продемонстрували гарний рівень володіння французькою мовою. Взаємодія зі співрозмовником, висловлення своєї точки зору та висновків характеризували дискусію учасників другого туру.

За підсумками двох турів Олімпіади місця розподілились таким чином:

перше місце посіла Мартинюк Наталія (11МБ ПТ),

друге місце – Вовк Ірина (31МК),

почесне третє місце – Кльонова Аліна (11МБ ХТ).

Переможці Олімпіади Мартинюк Наталія та Вовк Ірина є учасниками міжнародних програм Федерації Обмінів Франція – Україна. Кльонова Аліна готується до проходження сільськогосподарського стажування влітку 2018 року у Франції.

Вітаємо переможців, бажаємо натхнення та наснаги в навчанні!

Старший викладач кафедри іноземних мов  Виноградова М.С.