Науково-педагогічні працівники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на постійній основі підвищують власний рівень професіоналізму та діляться власним досвідом з колегами. Впродовж семестру для 61 викладача ВСП ТДАТУ кафедрами університету було організовано проходження підвищення кваліфікації у вигляді стажування та створено сприятливі умови для їх професійного розвитку.

В ході стажування викладачі коледжів згідно індивідуально розроблених планів мали можливість ознайомитись з широким колом питань. Серед завдань стажування були наступні аспекти:

–  порядок організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання;

–  підходи до використання під час лекційних, практичних та лабораторних занять інтерактивних інструментів та засобів активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти;

–  методи організації курсового проєктування;

–  ознайомлення з науковими працями викладачів кафедр для впровадження результатів наукових досліджень у освітній процес;

–  участь у засіданнях кафедр та методичних семінарах;

–  ознайомлення з освітньо-професійними програмами, силабусами, робочими програмами навчальних дисциплін;

–  огляд наповнення профільних дисциплін на освітньому порталі ТДАТУ;

–  вивчення вимог до навчально-методичного забезпечення дисциплін тощо.

Викладачі коледжів здійснюють підготовку здобувачів освіти на рівні «Фаховий молодший бакалавр». Співпраця та обмін досвідом із науковцями ТДАТУ допомагає коледжам якісно організовувати освітній процес та виховну роботу, що підвищує у молоді зацікавленість до розвитку й продовження освіти в Університеті.