Шановні студенти, майже непомітно добігає кінця осінній семестр і відсьогодні майже у всіх курсів, згідно графіку навчального процесу, починається другий підсумковий модульний контроль. А через два тижні вже розпочнеться зимова екзаменаційна сесія.

Для наших першокурсників це перша сесія, тож радимо, добре підготуватися, закрити всі свої «хвости», щоб перша сесія пройшла легко та успішно. В попередніх дописах ми ділилися лайфхаками, як підготуватися до успішної сесії, рекомендуємо їх ще раз продивитись.

Протягом цих двох тижнів ви матимете унікальну можливість за допомогою тестових контролів та індивідуальних завдань підвищити свій бал, який в подальшому напряму буде впливати на вашу загальну оцінку з курсу. Тож, радимо вам гарно підготуватись та бути готовими до великих звершень.

?Повторіть навчальний матеріал, щоб впевнено почуватися на тестуваннях.

?Дбайте про своє здоров’я та продуктивність: обов’язково смачно поїжте.

?Завжди майте під рукою пляшечку води, щоб не забувати поповнювати водний баланс в організмі.

?У разі нестабільного провідного інтернету, подбайте про додаткові шляхи підключення до мережі (мобільний інтернет).

Бажаємо усім студентам успіхів, гарних оцінок у складанні другого підсумкового контролю та вдалої підготовки до зимової сесії.