«Маркетинг – це інтелектуальна основа бізнесу»
Ф. Котлер

Маркетолог є однією з найперспективніших професій, яка користується попитом на ринку праці, а також є модною, престижною і високооплачуваною. Маркетолог – це ключова фігура успішного бізнесу. Він знає, як створити бренд, правильно провести рекламну компанію, вдосконалити товар та донести його суть і користь до споживача. Тому маркетолог – стратег і тактик на ринковому полі бою.
Фахівці з маркетингу працюють у виробничих, торгівельних і консультаційних фірмах, рекламних і маркетингових агентствах, некомерційних організаціях і підприємствах послуг. Навчальні плани спеціальності повністю відповідають вимогам роботодавців і насичені сучасними дисциплінами. Студенти мають змогу проходити навчальну й виробничу практику на базі кращих підприємств регіону та за кордоном.

Випускники спеціальності «Маркетинг» мають можливості для працевлаштування на такі посади:

• Бренд-менеджер
  • Менеджер з логістики
  • Менеджер з маркетингу
  • Менеджер зі зв’язків з громадкістю
  • Менеджер з реклами
  • Менеджер з маркетингових досліджень
  • Маркетинговий аналітик

Маркетолог – фахівець ХХІ століття. Саме таких випускників-маркетологів, потрібних різним сферам і галузям економіки, готує кафедра маркетингу ТДАТУ.