DSC_0002Минулого тижня, для багатьох студентів нашого університету, а особливо для тих, хто навчається на факультеті економіки та бізнесу, був яскравий і насичений день. Мабуть, найбільше він запам’ятався студентам перших курсів, бо саме вони мали нагоду взяти участь у щорічному Квесті першокурсників.

Першокурсники зовсім недовго в університеті, і для них багато що є незвичним і новим. Саме тому студентська рада факультету вже традиційно організувала і провела квест-знайомство для новоспечених студентів.
Перед початком змагань члени студентської ради оголосили правила і поділили учасників на невеликі команди.  Учасниками стали близько сорока студентів, які сформували сім чудових команд: “Чемпіони”, “Молодці”, “Екофініки”, “Мемедле”, “Фрукти”, “Two pizza” і “Без назви”.  Хоча все це і відбувалось наприкінці дня, настрій у всіх був бойовий, кожна команда готова була щосили змагатися за перемогу.

Активісти студради підготувати різноманітні завдання, на яких команди мали змогу показати свою швидкість, кмітливість і командну роботу. Напевно найбільше усім сподобалась і запам’яталася станція “Голодні студенти”, бо після четвертої пари учасники, навіть без рук впоралися із поїданням яблук на швидкість.

Усі  команди отримали нагороди у відповідних  номінаціях:
• Найзгуртованіші – “Молодці”
• Найвеселіші –  “Мемедле”
• Найкреативніші – “Фрукти”
• Наймузикальніші – “Екофініки”
• Найкмітливіші –  “Two pizza”
• Найспритніші –  “Без назви”
• Найартистичніші –  “Чемпіони”

У загальному заліку перемогу здобула команда “Екофініки”, яка отримала більшу кількість балів на усіх станціях.

Усі команди були нагородженні грамотами та “мішечками вітамінів”. Переможці отримали ще й солодощі.

Всі учасники були в захваті від отриманих вражень.  Ось так ми почали цей навчальний рік: весело, яскраво і цікаво. Тож далі – більше, далі – ще краще!

Ткачук Юлія, студентська рада ФЕБ