Проект лого25 вересня на базі Приазовського НПП відбулася презентація сучасної молодіжної гідроекологічної лабораторії «PriazovAquaLab», створеної громадською організацією «ЕКОРУХ». Разом з розробниками лабораторії в її презентації активну участь взяли кращі студенти 21ЕК і 41ЕК груп та викладачі кафедри геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Створення лабораторії покликане сприяти інтеграції екологічної складової в професійну підготовку, широкому застосуванню дослідних методів навчання на всіх ступенях освіти, посиленню взаємодії між молоддю та адміністрацією Приазовського НПП у питаннях збереження водного середовища Запорізького краю.

Представлення лабораторії супроводжувалося дискусією про участь молоді у спостереженні та охороні водного середовища,тренінгами з інструментального визначення основних характеристик якості води. Запрошуємо активну та талановиту молодь  долучитися до наукових досліджень Приазовського краю!

Ініціатива реалізується у рамках проекту «Створення молодіжної гідроекологічної лабораторії «PriazovAquaLab» як засобу екологізації молодіжного середовища» за «Програмою екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України, фаза 2», що впроваджується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Партнери проекту: ПРИАЗОВСЬКИЙ НПП, ГО «КОВИЛОВИЙ СТЕП», Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області.

За матеріалами: кафедра ГЕЗ