У 2020 році в Україні була заснована Стипендія Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти, яка призначається за рішенням Конкурсної комісії з відбору кандидатів на призначення стипендії.

Розпорядженням КМУ № 858-р від 29 вересня 2023 року «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти» довічна стипендія Кабінету Міністрів України 1 вересня 2023 р. призначена

ПАНЧЕНКУ Анатолію Івановичу, доктору технічних наук, професору Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного

Все життя Анатолія Івановича пов’язане з нашим Університетом. Шлях довжиною в майже 50 років пройдений від студента до доктора наук, професора  ТДАТУ. Сотні наукових публікацій, десятки авторських свідоцтв.

За суттєвий внесок у підготовку наукових і науково-технічних кадрів та підвищення науково-технічного рівня вітчизняних розробок в галузі промислової гідравліки Панченко А. І. нагороджений знаком «Відмінник освіти України» Міністерства освіти і науки України та трудовою відзнакою «Знак пошани» Міністерства аграрної політики України, багатьма грамотами та дипломами.

Колектив ТДАТУ вітає Анатолія Івановича з високою державною відзнакою науково-педагогічної діяльності.

Бажаємо міцного здоров’я, подальших творчих успіхів і втілення в життя всіх задумів!