З метою залучення випускників шкіл до вступу у ТДАТУ у 2016 році, 22 лютого 2016 р. був організований виїзд викладачами енергетичного факультету (к.т.н., доц. Чаусов С.В., к.т.н., доц. Орел О.М. та ст.викл. Чебанов А.Б.) до шкіл с.м.т. Пологи Пологівського району. Проведено зустріч з учнями 10 та 11 класів, класними керівниками, завучами та директорами шкіл.

Співробітники факультету надали рекламну інформацію про університет (буклети факультетів, програми закордонних практик, інформацію про підготовчі курси та запрошення на день відкритих дверей університету). Ознайомили з правилами вступу до ВНЗ у 2016 році, детально пояснили школярам зміни, які відбулись цього року та надали консультацію стосовно необхідного пакета документів. Хлопці та дівчата були ознайомлені з порядком проходження зовнішнього незалежного тестування та переліком дисциплін ЗНО, сертифікати з яких необхідно отримати для вступу на певні спеціальності у ТДАТУ, та були дуже вдячні за корисну інформацію.