Англійська мова вже давно здобула першість і отримала статус мови міжнародного спілкування, тому важливість володіння нею має розуміти кожен. Особливо актуальним це питання є для нашої молоді.

Мабуть, ви вже чули, що Указом Президента України № 641/2015 – 2016 рік оголошено роком англійської мови. Кафедра іноземних мов Таврійського державного агротехнологічного університету запрошує усіх зацікавлених до активної роботи з опанування англійської. Ми вже запланували на цей рік багато цікавих заходів: англомовні брейн-ринги, квести та конкурси.

На нашій кафедрі оголошено набір на курси англійської мови для студентів. До речі, викладачі нашого університету продовжують вдосконалювати свій рівень володіння іноземними мовами у 6 групах, які працюють з 2013 року.

На кафедрі працює англомовний дискусійний клуб, який було започатковано у 2012 році. У його засіданнях беруть участь закордонні гості: носії мови або ті іноземці, які володіють нею на високому рівні.

З березня оголошуємо конкурс на краще відео англійською мовою (про студентське життя, свою групу або один день із життя нашого університету).

Для усіх зацікавлених у складанні міжнародних екзаменів й отриманні сертифікатів буде проведено спеціальний семінар за участі представників запорізького центру.

Пропонуємо разом відсвяткувати 1 квітня із жартами та гумористичною програмою англійською мовою.

У квітні до 400-ї річниці з дня смерті Вільяма Шекспіра плануємо також низку заходів. Хочете взяти участь у театральній постановці – заходьте на кафедру іноземних мов.

Зверніть увагу: кожен четвер – Bonus Day для студентів. Хочете збагатити свої знання англійської, виконати креативні завдання і отримати додатковий бонус в оцінюванні? Тоді чекаємо на вас на великій перерві щочетверга.

Ми підготували цикл радіопередач про англійську мову, цікаві факти про неї, рекомендації щодо того, як найкраще вивчати іноземну мову. Крім того, на сторінках нашої кафедри в соціальних мережах FB (https://www.facebook.com/kimtdatu) та VK (http://vk.com/kim_tdatu) ми вже викладаємо корисні матеріали, методичні поради, рекомендовані сайти для ознайомлення, а також передачі та фільми для перегляду, які сприятимуть розвитку вашої англійської. На сайті кафедри (http://tsatu.edu.ua/im) та на наших сторінках у соцмережах ви також знайдете більш детальну інформацію про англомовні заходи у ТДАТУ, міжнародні та всеукраїнські конкурси з англійської мови. Тож підпишіться на наші новини і будьте в курсі основних подій.

Ви можете скористатися послугами ресурсного центру на нашій кафедрі (аудиторія 2.504), ознайомитися з навчально-методичною літературою як іноземних, так і українських видавництв, отримати інформацію щодо он-лайн ресурсів з підвищення рівня володіння англійською і взяти додому художню літературу різних жанрів. На стендах кафедри іноземних мов пропонуємо вам оновлювані матеріали.

Заходьте на нашу кафедру, дізнавайтеся про англомовні заходи та беріть участь у них!

І головне – будьте в тренді, бо знати англійську сьогодні – це модно!

Викладачі кафедри іноземних мов

IMG_4044 RCentre2 RCentre3