Одним із пріоритетних напрямів роботи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного є профорієнтаційна робота.

І, не зважаючи на те, що країна страждає від повномасштабного вторгнення РФ, університет продовжує здійснювати свою діяльність дистанційно, не припиняючи профорієнтаційну роботу ні на мить. ТДАТУ використовує можливість як традиційних, так й інформаційно-комунікаційних технологій для проведення плідної роботи з випускниками шкіл м. Мелітополя та району.

Попри відсутність можливості наочних зустрічей з майбутніми абітурієнтами, було проведено дистанційне спілкування з адміністраціями шкіл, класними керівниками та безпосередньо із випускниками. На профорієнтаційних годинах спілкування із 11-класниками та їх батьками представники профорієнтаційної групи та приймальної комісії проводили роз’яснювальну роботу щодо спеціальностей, переваг, перспектив та можливостей навчання у ТДАТУ, а також особливостей вступної кампанії у 2023р.

Окрім активізації рівня обізнаності одинадцятикласників з освітніми послугами нашого університету метою цього спілкування також було залучення потенційних вступників до Чату «Вступнику ТДАТУ на допомогу», в якому майбутні вступники мають змогу наживо поспілкуватись та отримати кваліфіковані відповіді від співробітників приймальної комісії ТДАТУ.

За підсумком онлайн – зустрічей можемо впевнено сказати: сьогоднішні випускники зацікавлені у своєму майбутньому, готові до нововведень та прагнуть зробити вірний вибір професії.

Бажаємо усім вступникам високих результатів при складанні НМТ та індивідуальних усних співбесід і чекаємо на них у Таврійському ДАТУ.