Ще чутне відлуння першого вересневого дзвоника для першокурсників, а викладачі кафедри іноземних мов вже активно долучилися в черговий раз до знайомства з випускниками шкіл 2020 року. Профорієнтаційна робота є важливою складовою діяльності викладачів, які 16 жовтня взяли участь у виїзних профорієнтаційних акціях, щоб допомогти кожному випускнику зробити правильний вибір навчального закладу. Ці акції орієнтують випускників не лише в оцінюванні своїх схильностей й здібностей, але й у підготовці до професійного самовизначення та здобуття впевненості під час майбутнього  працевлаштування,  адже не всім старшокласникам легко обрати майбутній професійний шлях.

Вже багато років випускники Данило-Іванівської загальноосвітньої школи обирають Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, який має високий рейтинг серед закладів вищої освіти України. Цього разу на зустріч з одинадцятикласниками приїхали співробітники кафедри іноземних мов старший викладач Виноградова М.С., викладач-стажист Гладких Г.В. та заступник декана факультету економіки та бізнесу, доцент Радченко Н.Г. з метою донести інформацію про університет, допомогти учням дізнатися більше про сучасні професії та вимоги до вступу і запросити випускників та їх батьків на День відкритих дверей ТДАТУ.

Цього ж дня старші викладачі Шевченко С.П., Кривонос І.А., викладачі-стажисти Шляпіна О.В., Однороманенко М.В. і представник кафедри електротехніки і електромеханіки Курашкін С.Ф. відвідали Костянтинівську СРШ «Прометей», Костянтинівський ліцей «Ерудит», Костянтинівське НВО «Таврія» Мелітопольського району, де зустрілися з учнями п’ятьох випускних класів. Школярам було представлено інформацію щодо заходів, які відбудуться 19 жовтня 2019 року з приводу свята «День відкритих дверей», та запрошено їх відвідати університет разом з батьками.

Щиро сподіваємося, що випускники загальноосвітніх шкіл зроблять вибір на користь нашого університету!

За матеріалами кафедри іноземних мов