У зв’язку із підозрою коронавірусної інфекції у деяких викладачів факультету агротехнологій та екології, у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного було вжито ряд попереджувальних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

За рекомендацією завідувача ВП «Мелітопольский МВ ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ» Романа Склярова, ректоратом університету було прийняте рішення з 16.09.2020 по 27.09.2020 тимчасово перевести освітній процес зі спеціальностей «Агрономія», «Садівництво і виноградарство», «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа» на дистанційну форму навчання. Крім того, викладацький склад цих випускових кафедр тимчасово відправлено на самоізоляцію з метою попередження можливого поширення інфекції.

Силами працівників дезінфекційного відділу завідувача ВП Мелітопольский МВ ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ» проводиться заключна дезінфекція корпусу №5, в якому перебували хворі особи.

У той же час, офіційно повідомляємо, що ситуація в університеті під повним контролем, контактні особи були терміново ізольовані та наразі очікують результати тестів. Тому прийняті заходи є виключно попереджувальними і носять тимчасових характер, а освітній процес в подальшому буде продовжено у змішаній формі навчання.

Просимо усіх працівників і студентів ТДАТУ суворо дотримуватися протиепідемічних заходів, щоденна термометрія, одягання масок та систематична обробка рук антисептиком. Бережіть себе та свої близьких!

Адміністрація ТДАТУ