На факультету інженерії та комп’ютерних технологій (ІКТ) згідно з наказом від 07.12.2018 № 2747-л проводить роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Комп’ютерні науки зі спеціальності 122 Комп’ютерні науки за другим (магістерським) рівнем у Таврійському державному агротехнологічному університеті у складі:

Голова комісії:

Тонконогий Володимир Михайлович – директор інституту промислових технологій, дизайну і менеджменту, професор кафедри інформаційних технологій проектування в машинобудуванні Одеського національного політехнічного університету, доктор технічних наук, професор.

Член комісії:

Путятін Валерій Петрович – професор кафедри кібернетики Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, доктор технічних наук, професор.

Строк роботи експертної комісії з 17.12.2018 року по 19.12.2018 року включно.