Напередодні офіційного старту прийому документів вступників у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулася робоча нарада з представниками трудового колективу, які задіяні у вступній кампанії 2022 року. Враховуючі військовий стан у країні, нарада проходила у змішаному форматі.

Ректор ТДАТУ, професор Сергій Кюрчев звернувся до учасників наради. Він подякував усім співробітникам університету, хто бере активну участь у профорієнтаційній роботі зі вступниками. Адже, головна задача сьогодні, надати можливість вступити до ТДАТУ кожному бажаючому отримати якісну вищу освіту.

Слід зазначити, що не дивлячись на те, що Вступна кампанія-2022 для Таврійського ДАТУ проходить у надзвичайно складних умовах, випускники шкіл та коледжів виявляють чималу активність вступити саме до нашого Університету.

Відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Косторной ще раз нагадав технічним секретарям особливості Вступної кампанії-2022, яких у цьому році чимало. В основному, зміни стосуються спрощення умов вступу для тих, хто має реєстрацію на тимчасово окупованих та особливо небезпечних територіях.

До речі, ТДАТУ щороку має найбільшу серед аграрних вишів кількість бюджетних місць, у разі потреби та активності бажаючих вступити до Таврійського ДАТУ, їх число буде збільшено. Усі вступники, хто зареєстровані на окупованих територіях та планують навчатися за кошти бюджету, гарантовано отримуватимуть соціальну стипендію.

Відтепер Приймальна комісія ТДАТУ працює щодня. Адреса: м.Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 (І корпус ЗНУ)

Отримати детальну інформацію щодо вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного можна за телефонами:

• робочий (061) 289-12-99;
  • мобільний (099) 614-83-02;
  • секретар приймальної комісії (098) 751-74-48

Також детальну інформацію можна отримати тут:

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2