?Так само, як і за часів карантинних обмежень,?коли студенти змогли одночасно працювати та навчатися, тобто, – дистанційно. Навчальний процес зазнав невеликих змін, інакше кажучи, спрощень, що адаптовані для студентів з ТОТ та просто студентів, що втратили можливість для повноцінного навчання. ?

Ще були такі питання, на кшталт, «Чи зможуть студенти здобути гідну освіту у ТДАТУ?». ??‍? Звісно, так!  Навчальна програма нашого університету затверджена МОН України,? а викладають її висококваліфіковані спеціалісти,  одні з кращих у країні: доценти, доктори наук та професори! ?

Шановний вступнику, ми сподіваємося, що відповіли на твої запитання, але якщо є додаткові,можеш знайти відповіді у нашому Telegram-каналі. ? Або дзвони до нашої приймальної комісії:

☎️(061) 289-12-99

?(099) 614-83-02

?(098)751-74-48

Обирай якісну освіту! Обирай ТДАТУ! ?

?P.S. ЗА УСІМА ПІДКАЗКАМИ ПЕРЕХОДЬ ДО НАШОГО TELEGRAM-КАНАЛУ ?

Детальну інформацію можна отримати тут:

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ Напевно, основне питання кожного абітурієнта, який планує вступати до нас – «Як буде проходити навчання?»