Гордість будь якого закладу вищої освіти – це перш за все студенти. Здобувачі вищої освіти прославляють свій ЗВО, беручі участь у престижних конференціях та конкурсах. Саме від них залежить, яку сходинку у престижних рейтингах буде посідати Університет, а головне, наскільки цікавим та різноманітним буде студентське життя.

У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного всіляко сприяють підтримці обдарованої молоді, гармонійному розвитку особистості студентів, стимулюванню зацікавленості їх до підвищення власного інтелектуального рівня, формування національної свідомості. Також створюють умови для самореалізації особистості здобувачів вищої освіти і формування в них організаторських здібностей, лідерських якостей, відповідальності за результат власної праці, стимулюють студентів до активної громадянської позиції.

За підсумками 2020 року визначено 10 студентів-лідерів у різних номінаціях.

119872298_1049169898860883_8127684280847894390_n«Студент – лідер студентського самоврядування року» – Микита Семенов, студент 3 курсу факультету Енергетики та комп’ютерних технологій.

За досягнення значних успіхів у розвитку студентського самоврядування Таврійського ДАТУ на рівні області та країни в цілому за рік.

«Студент – суспільний діяч року» – Надія Шац, голова студентської ради ТДАТУ, студентка 1 курсу магістратури факультету Агротехнологій та екології.

За активну участь у громадському житті навчального закладу, міста та області.

.

«Студент – артист року» – Алія Айбєтова, студентка магістратури факультету Агротехнологій та екології.

За творчі здібності, перемоги у конкурсах художньої самодіяльності різного рівня.

.

калинин«Студент – вчений року» – Олег Калінін, студент магістратури факультету Агротехнологій та екології.

За перемоги у фахових і предметних олімпіадах та конкурсах та чималі наукові здобутки.

.

«Студент – спортсмен року» – Руслан Дехтяренко, студент 4 курсу факультету Енергетики та комп’ютерних технологій.

За спортивні здобутки і досягнення у змаганнях різного рівня.

.

«Студент – журналіст року» – Вікторія Плясецька, студентка 4 курсу факультету Економіки та бізнесу. За вміння «володіти» словом.

.

martynova«Студент – волонтер року» – Наталія Мартинова, студентка 4 курсу факультету Економіки та бізнесу.

За активну участь у волонтерському русі.

.

slavov-367x297«Студент – патріот року» – Володимир Славов, студент 2 курсу магістратури факультету Енергетики та комп’ютерних технологій.

За високопатріотичні позиції, відданість інтересам Батьківщини та ідеям державного суверенітету України.

.

«Студент – староста року» – Ганна Гешева, студентка факультету Енергетики та комп’ютерних технологій.

За активну роль у житті нашого закладу вищої освіти.

«Студентська сім’я року» – подружжя Олександр та Анастасія Шершенівські (чоловік – студент магістратури факультету Агротехнологій та екології, дружина ж навчається на Механіко-технологічному факультеті).

.

.Бажаємо нашим студентам не зупинятися на досягнутому. Успішного навчання і чудового настрою. Нехай студентські роки летять легкої низкою, залишаючи лише хороші спогади і наближаючи вас до мрій, щасливого життя і блискучій кар’єрі.

Редакційно-видавничий відділ