DSC_05876 травня в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулось чергове засідання ректорату. В порядку денному значилися три питання:

– Про стан впровадження дуальної освіти в університеті

– Про роботу відділу охорони праці університету

– Різне

В 2018 році в Таврійському державному агротехнологічному університеті розпочався процес впровадження дуальної освіти. Така форма дозволяє студентам підтверджувати отримані теоретичні знання на практиці. Промислові підприємства міста готують майбутнього фахівця для подальшого працевлаштування. Проректор з НПР О.П. Ломейко в своїй доповіді зазначив, що перший етап впровадження дуальної освіти пройшов досить вдало. Протягом цього навчального року наш університет уклав договори з 296 підприємствами, на які були направлені 373 студента. Ректор ТДАТУ В.М. Кюрчев наголосив, що в даній формі навчання головне не кількість студентів, які отримують знання за дуальною формою освіти, а якість їх підготовки.

Начальник відділу охорони праці ТДАТУ О.А. Фандєєв доповів про роботу свого підрозділу. Питання охорони праці та пожежної безпеки є одними з головних, адже від дотримання правил при організації виробничого процесу залежить життя робітників та студентів. Для того щоб правила охорони праці дотримувались, викладачам, робітникам та студентам треба вчасно проводити інструктажі. На випадок пожежі всі корпуси університету повинні бути оснащені працюючими вогнегасниками, в справному стані повинні бути пожежні гідранти. Ця робота буде проведена найближчим часом.

З усіх питань, які розглядалися на ректораті, прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Денис Водоп’янов,

начальник РВВ «Агро Таврія»