На факультеті Економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного проходила Всеукраїнська науково-технічна конференції серед здобувачів вищої освіти, магістрів, аспірантів.

Відкриття конференції відбулося з привітальних слів Проректора з наукової роботи д.т.н., професора Анатолія Панчена, декана факультету, д.е.н., професора Ірини Колокольчикової, директора Інституту підвищення кваліфікації д.е.н., професора Анастасії Коноваленко.

Впродовж чотирьох днів здобувачі вищої освіти демонстрували результати своїх досліджень, висловлювали свої наукові думки, надавали пропозиції щодо покращення різних сфер діяльності, в межах роботи секцій на факультеті економіки і бізнесу ТДАТУ. По кожній з чотрирьох секції надіслано від 25 до 35 студентських тез. В ході проведення конференції здобувачі вищої освіти мали можливість продемонструвати результати своїх досліджень в презентації та доповіді, які були відзначені сертифікатами учасників та дипломами найкращих доповідачів XІ Всеукраїнської науково-технічної конференції. Сертифікати та збірник тез завантажено на сайт університету у розділ наука, матеріали конференції.

В дистанційному режимі, кожна секція організувала підключення для учасників, які зареєструвалися та виявили своє бажання брати участь у конференції, надіслали тези наукових досліджень.

Дякуємо всім учасникам за плідну роботу та цікаві теми досліджень. Нехай кожен момент цієї конференції запам’ятається вам як час неперевершених можливостей та незабутніх вражень.