kjurchev-vm-foto1Наказом Міністерства освіти і науки №522-К від 13.10.2016 року Кюрчева Володимира Миколайовича, доктора технічних наук, професора, призначено ректором Таврійського державного агротехнологічного університету з 17 жовтня 2016 року по 17 жовтня 2021 року, строком на 5 років.

Шановний Володимире Миколайовичу! Колектив науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів університету щиро вітає Вас із призначенням на посаду на новий термін!

Бажаємо нових успіхів у дуже нелегкій та багатогранній науковій та адміністративній діяльності! Нехай роки керівництва університетом принесуть нові перемоги, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, плідної роботи, подальших успіхів у шанованій праці на благо нашого університету та у розбудові української вищої освіти!

nakaz-pro-pryznachennja-rektora