Поєднання студентської енергії та різдвяного натхнення – саме так можна описати атмосферу Різдвяних посиденьок студради механіко-технологічного факультету ТДАТУ. Вільна атмосфера дозволила молоді насолоджуватися розмовами, які затягнулися на 3 години.

Розмови вийшли за межі звичайних різдвяних обговорень. Студенти з різних курсів обмінювалися ідеями про свої захоплення, знаходячи спільні інтереси.

А як ви відноситеся до світу аніме? Учасники заходу ділилися своїми улюбленими аніме. Таким чином, ми створили власну міні-експозицію світу японської анімації!

Але, звісно, не обійшлося без серйозних розмов. Студенти обговорювали найгостріші теми навчання, ділячись досвідом.

Ці Різдвяні Посиденьки стали справжньою феєю обміну ідеями, сміху та неймовірної енергії! Дякуємо усім, хто долучився! З прийдешніми святами!

P.S. Ловіть фідбек від студента-першокурсника

«Мій коментар що до різдвяних посиденьок.

Захід тривав 3 години і був насичений цікавими спілкуваннями зі студентами вищих курсів. Атмосфера була надзвичайно приємною, а спілкування з відкритими та дружелюбними учасниками додало своєї чарівності. Особливо вражає теплий прийом від учасників, які виявилися не лише привітними, але й цікавими співрозмовниками. Зустріч залишила приємний післясмак, і з нетерпінням чекаю можливості взяти участь у подібних заходах. Дуже вдячний всім за теплу атмосферу та можливість приєднатися до цієї чудової ініціативи»