21 вересня відбулась робоча зустріч представників Навчально-наукового центру ТДАТУ із науково-педагогічними працівниками з питань підготовки навчальних видань до друку та процедури їх планування, експертизи й надання грифу вченої ради ТДАТУ.

Начальник ННЦ Тетяна Шарова наголосила на важливості вчасного забезпечення освітнього процесу актуальними фаховими виданнями, на спроможності викладачів ТДАТУ створювати високоякісний навчально-науковий продукт, що в сучасних умовах затверджується рішенням Вченої ради закладу вищої освіти.

Для полегшення процесу проходження процедурних моментів присутнім було запропоновано розроблений співробітниками ННЦ алгоритм дій – від етапу планування до отримання грифу Вченої ради ТДАТУ. Цей алгоритм візуально відображає основні пункти Положення про порядок надання грифу Вченої ради навчальним виданням Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Доповідь сприяла конструктивному діалогу науково-педагогічних працівників університету та представників структурних підрозділів, безпосередньо залучених на різних етапах до процедур проведення експертизи видань, затвердження та подальшого оприлюднення. Зокрема, на питання викладачів давали відповіді начальник ННЦ Тетяна Шарова, провідний фахівець ННЦ Аліна Землянська, завідувач відділу моніторингу якості освітньої діяльності Радміла Скляр, експерт з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості освіти, завідувач кафедри комп’ютерних наук Сергій Шаров та директор Наукової бібліотеки ТДАТУ Ольга Білоцька.

Подібні зустрічі сприяють чіткому розумінню науково-педагогічними працівниками вимог до їхньої професійної діяльності з боку адміністративних ресурсів та в розрізі окремих напрямків роботи, що забезпечить підвищення якості освітнього процесу.

Аліна Землянська, доцент;
провідний фахівець ННЦ