Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного є партнером реалізації проєкту DigEco Erasmus+ «Цифровізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану».

В проєкті беруть участь університети України, Таджикистану, Литви, Словенії та Німеччини. У період з 28 вересня до 8 жовтня 2021 р. делегація представників Університету відвідала Таджикистан із робочим візитом.

У ході перебування у столиці Таджикистану м.Душанбе представники ТДАТУ на чолі з ректором університету Володимиром Кюрчевим Були запрошені відвідати Посольство України у Таджикистані. Вітав гостей Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Таджикистан Василь Серватюк та співробітники Посольства.

Офіційні заходи було розпочато з Гімну України та підняття українського прапору. Почесні гості Посольства урочисто поклали квіткому композицію до пам’ятника Т.Шевченка. Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Таджикистан Василь Серватюк розповів гостям про місію та досягнення Посольства України в Таджикистані. У свою чергу, представники ТДАТУ подарували співробітникам Посольства пам’ятні українські сувеніри та черешневі смаколики. Володимир Кюрчев розповів про результати діяльності ТДАТУ у освітньо-науковій сфері та досягнення колективу університету за останні 15 років та перспективні напрями розширення міжнародної діяльності.

Візит української делегації до Посольства викликав інтерес у громадськості та був висвітлений у місцевих ЗМІ.

Нагадаємо, що основою метою проекту є просування та впровадження освітніх реформ, зміцнення міжнародного співробітництва та розвитку інновацій. Окрім освітян, у проекті також беруть участь Міністерство освіти і науки України, Міністерство цифрової трансформації України.

Анастасія Коноваленко,
доцент кафедри маркетингу