13 грудня, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного (ТДАТУ) зробив важливий крок у розвитку міжнародної співпраці, підписавши меморандум про міжнародну кооперацію в галузі освітнього процесу з Університетом прикладних наук в Сейняокі, Фінляндія.

Обидва університети об’єднані спільною стратегічною метою – підготовка висококваліфікованих кадрів для розвитку галузей сільського господарства та харчової промисловості. Підписаний меморандум передбачає широкий спектр заходів для підтримки цієї мети.

Однією з ключових ініціатив є організація академічної мобільності для викладачів обох університетів. Цей обмін досвідом та знаннями буде сприяти вдосконаленню навчальних програм, а також розширенню наукового підґрунтя у галузі агротехнологій.

Університети також планують організувати наукову конференцію, яка буде відкритою для участі студентів обох закладів вищої освіти. Це сприятиме обміну ідеями та науковими досягненнями молодих дослідників та вчених у галузях, пов’язаних із сільським господарством та харчовою промисловістю.

Особливу увагу приділено можливостям отримання здобувачами ТДАТУ дипломів від Університету прикладних наук в Сейняокі. Це стане важливим кроком для студентів, які обирають магістерські освітні програми “Агроінженерія”, “Індустрія здорового харчування” та “Агрокебети”. Отримання фінського диплому відкриє нові можливості для їхньої кар’єри та допоможе в їхньому професійному розвитку.

Меморандум про міжнародну кооперацію став запорукою розширення горизонтів для Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Ця ініціатива вказує на важливість глобальної співпраці в освіті та дослідженнях для вирішення актуальних завдань у галузі сільського господарства та харчової промисловості.