Днями журі підбили підсумки конкурсу «Створи Геніальність», який організували активісти механіко-технологічного університету ТДАТУ.

Трішки нагадаємо вам про сам конкурс. Здобувачі з усіх факультетів могли взяти участь зі своїм проєктом у будь-якій з категорій: «Штучний інтелект», «Кіноіндустрія», «Книги», «Архітектурні досліди».

І ось, фіналістами стали роботи у категоріях:

“Книги” – дивовижне есе, за філософською тематикою, в якому студентка поділилася своїм баченням Всесвіту та його устрою. “…Твій дім там, де ти. Твій Всесвіт там, де ти. Бо твій Всесвіт — це ти…”.

“Кіноіндустрія” – яскрава презентація з крутою візуалізацією та історією як аніме підкорило світ

“Архітектурні досліди” – в цій роботі, студент розповів про загадкові статуї на острові Пасхи.

Окрім яскравих емоцій, студенти-переможці отримали дипломи від декана механіко-технологічного факультету!

Журі неймовірно здивовані творчістю та креативністю наших студентів! Адже, насправді, студенти зробили не просто проєкти, вони створили геніальність!