Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу у ТДАТУ ім. Дмитра Моторного під час навчання, викладання,провадження наукової діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та наукових досліджень як на факультеті АТЕ , так і в ЗВО в цілому.

Традиційний семінар кураторів академічних груп, що проходив на факультеті для викладачів на початку грудня, був присвячений питанням академічної доброчесності, як складової у системі внутрішнього забезпечення якості освіти у ТДАТУ ім. Дмитра Моторного.

Декан факультету Іванова І.Є. звернула увагу кураторів на документи Університету, які містять політику та стандарти дотримання академічної доброчесності: Кодекс честі ТДАТУ, Положення про систему запобігання та виявлення академічного плагіату серед здобувачів вищої освіти в ТДАТУ та Антикорупційну програму ТДАТУ.

Також академічну спільноту було ознайомлено з документами, що визначають алгоритм дій у разі виявлення проявів академічної недоброчесності з боку здобувачів, викладачів та дослідників. Було запропоновано отриману інформацію довести до студентської спільноти на кураторських годинах.

На семінарі куратори отримали поточну інформацію про стан важливих питань в межах освітнього процесу академічних груп. Обговорені шляхи вирішення проблемних ситуацій щодо удосконалення індивідуального графіку навчання для студентів за дуальною програмою навчання. Також було проведено зустрічі зі здобувачами вищої освіти, що потребують допомоги з боку деканату факультету Агротехнологій та екології.

Іванова І.Є., декан факультету АТЕ