Формат дуального навчання – новація для України, але досить популярний за кордоном.Отримати реальний досвід на підприємстві, і навіть перше робоче місце може кожен студент факультету енергетики і комп’ютерних технологій. І для цього не треба чекати закінчення навчання. Починаючи з вересня, згідно Положенню «Про порядок організації та проведення дуального навчання в ТДАТУ» та на підставі укладених з підприємствами, установами і організаціями договорів, студенти факультету мають змогу продовжити своє навчання в новому форматі – частину  навчального часу проводять в нашому ЗВО та на лекціях, а під час практичної підготовки – освоюють отримані знання на виробництві або підприємстві.

З метою отримання результатів реалізації інноваційного проекту, 4 грудня, делегація у складі в.о. зав. кафедри електротехнології та теплових процесів, доц. Ю.О. Постол та куратора дуального навчання кафедри ЕТТП Гулевського В.Б., відвідали  ТОВ “РЗ “СІЛЬМАШ-СЕРВІС” м. Мелітополь. Саме на цьому підприємстві студент 21 СЕЕ групи Близнець М.В. поєднує освіту з роботою.

Під час зустрічі, наставник з дуального навчання Чулаков О. В., який здійснює керівництво навчанням безпосередньо на робочому місці, показав гостям практичну частину навчання у цехах підприємства. Оцінюючи високий рівень підготовки студента, він зазначив що для підприємства, дуальна освіта – це можливість підготувати для себе кадри, забезпечивши їх навчання та адаптацію.

В цілому під час дуального навчання студент мав змогу набути не лише практичних навичок в галузі, а ще й сформувати свої комунікативні компетенції й отримати гарну  оцінку за роботу.

За матеріалами: в.о. зав кафедри ЕТТП Ю.О. Постол,

куратор дуального навчання кафедри   В.Б. Гулевський