12 лютого на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбувся семінар на тему: «Вплив агрометеорологічних умов Півдня України 2019-20 на стан і розвиток озимих культур та підбір відповідного комплексу агроприйомів». Організатором семінару  виступила кафедра рослинництва імені професора В.В. Калитки спільно з компаніями Agrii та Limagrain.

Робота семінару розпочалась з вступного слова завідувача кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Оксани Єременко  та керівника Таврійського регіону компанії Agrii Олексія Денисенка. На семінарі були присутні провідні аграрії південного регіону, викладачі, а також майбутні агрономи – студенти спеціальності 201-Агрономія.

Серед учасників семінару виступили з доповідями викладачі кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки. Зоя Білоусова порушила питання «Оцінка стану та розвитку озимих культур та рекомендації щодо їх живлення», а Костянтин Карпенко розповів про «Шляхи підвищення ефективності агроприйомів при вирощуванні озимих культур з використанням рішень RHIZA».

Продукт-менеджер з технологій живлення рослин компанії Agrii Сергій Скоромний та продукт-менеджер RHIZA-Digital Андрій Глявин ознайомили учасників семінару з новинками компанії Agrii. Старший менеджер з регіонального розвитку Запорізької, Дніпропетровської областей компанії Limagrain Віталій Шишка акцентував увагу на підборі сортів та гібридів насіння польових культур відповідно до умов Півдня України, селекції від компанії Limagrain.

Семінар був насичений та змістовний. Всі присутні ознайомились зі станом рослин в зимовий період, способами підвищення їх продуктивності, росту та розвитку рослин для отримання максимально можливого урожаю. Учасники семінару отримали кваліфіковані консультації і розгорнуті відповіді на запитання, що їх цікавили.

За матеріалами кафедри рослинництва ім. професора В.В. Калитки

програма