Днями відбувся онлайн-семінар «Використання тренінгових технологій в освітньому процесі сучасного ЗВО» в межах діяльності Вищої школи педагогічної майстерності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

На семінарі кандидат педагогічних наук, доцент кафедри суспільно-гуманітарних наук Галина Тараненко поділилася досвідом використання тренінгових технологій в освітньому процесі сучасного закладу вищої освіти. Було презентовано особливості використання сесійних залів у програмі ZOOM, особливості роботи з ресурсами MENTIMETER, KAHOOT, JAMBOARD та онлайн фотоконструкторів.

Учасники семінару мали змогу практично спробувати особливості усіх ресурсів, обговорили плюси і недоліки та перспективи використання на власних курсах.