Студентська пора – важливий і відповідальний час і бібліотека завжди готова запропонувати Вам свою допомогу і підтримку. З 2 вересня розпочалась видача навчальної літератури.

Навчальні посібники вже отримали студенти 1 курсу та 1С факультетів: механіко-технологічного, енергетики та комп’ютерних технологій, агротехнологій та екології.

Студенти 2-4 курсів денної та заочної форм навчання, магістри обслуговуються індивідуально на абонементі навчально-наукової літератури (каб. №7, 1 поверх).

Навчальна література видається на абонементі на семестр або на навчальний рік в кількості, що відповідає навчальним планам і програмам.

Книги не видаються студенту до того часу, поки він повністю не розрахується за попередній семестр.

Запрошуємо відвідувати бібліотеку! Ми працюємо для вас!

Наукова бібліотека