Наближається сезон літнього відпочинку! У зв’язку з цим 11 та 14 квітня 2016 року студенти 11 САГ та 12 САГ груп факультету АТЕ Бурикін Д., Скачков І., Ситенький М., Сухоруков Ю., Кобзєв О., Новосад М., Данків М. виїхали до спортивно-оздоровчого комплексу «Салют» для приведення до належного естетичного стану території комплексу.

Студенти натхненно працювали: висаджували кущі та квіти, професійно обрізали дерева та кущі, перекопували клумби, згрібали листя, збирали сухе гілля. Разом зі студентами працювали співробітники СОК «Салют», викладачі ТДАТУ.

Особлива подяка за підтримку та організацію проведення робіт декану факультету АТЕ Івановій І.Є., завідувачу кафедри рослинництва Тодоровій Л.В. та голові профкому ТДАТУ Андрущенко М.В.

Доц. Болтянський О.В.