Кафедра харчових технологій та готельно-ресторанної справи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та кафедра готельного і ресторанного бізнесу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця уклали договір про співпрацю.

Це історичний момент для обох ЗВО, який відкриває нові можливості для розвитку галузі харчових технологій та готельно-ресторанного бізнесу в Україні.

Завідувачка кафедри ТДАТУ Олеся Прісс, та професор кафедри готельного і ресторанного бізнесу ХНЕУ Оксана Давидова, гарант ОП “Готельно-ресторанний бізнес”, висловили свою радість з приводу цієї співпраці. Вони наголосили, що договір про співпрацю відкриває нові перспективи для студентів обох університетів, зокрема можливість обміну досвідом, спільні науково-дослідні проєкти, а також спільні освітні програми та стажування.

Ця співпраця має на меті підвищення якості освіти та досліджень у сфері готельного та ресторанного бізнесу, а також розвиток інноваційних підходів у харчових технологіях. Спільні зусилля обох кафедр дозволять підготувати кваліфікованих спеціалістів, готових вирішувати складні завдання сучасної галузі.

Обидва університети очікують, що ця співпраця принесе значні плоди, не тільки в академічному та науковому сенсі, але й сприятиме розвитку готельно-ресторанної індустрії в Україні, забезпечуючи галузь висококласними професіоналами.