Днями здобувачі бакалаврського та магістерського рівнів, а також аспіранти зі спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» кафедри фінансів, обліку та оподаткування Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного взяли активну участь у IІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих вчених пам’яті видатного українського вченого економіста Сергія Ілліча Юрія «Розвиток фінансів, аудиту, бухгалтерського обліку та оподаткування: реалії часу».

Під час конференції між молодими вченими відбувся активний обмін інформацією, досвідом та результатами наукових досліджень з проблемних питань розвитку бухгалтерського обліку, аудиту, фінансів та оподаткування. Спільно визначені шляхи впровадження їх наукових напрацювань в умовах євроінтеграції, цифровізації і глобалізації.

До обговорення на конференції були представлені доповіді: зі стратегії розвитку обліку, аналізу, аудиту та оподаткування в умовах кризових явищ; нагальних проблем організації управлінського обліку, аналізу і контролю із урахуванням вітчизняного та міжнародного досвід.

В ході роботи конференції було визначено ключові фінансові чинники трансформації економічного розвитку, особливості діяльності фінансово-кредитних установ, розвиток економіки України в умовах воєнного стану. Особливу увагу було присвячено сучасним напрямам діджиталізації у сфері фінансів, організації бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту.

Здобувачі третього вищого освітньо-наукового рівня доктора філософії зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» виступили з цікавими та актуальними відповідями:

Олександр Гуцалюк «Вплив державної та регіональної фінансової політики з житлового будівництва на формування доходів бюджетів усіх рівнів».

Владислав Усенко «Фінансове забезпечення вищої освіти в умовах трансформаційних змін в Україні».

Володимир Боркович «Проблеми запровадження та дії фінансового механізму функціонування криптовалюти в Україні, як прогресивних розрахункових інструментів фінансового ринку».

Василь Боркович «Сучасні виклики фінансового забезпечення діяльності сільськогосподарських підприємств в умовах сьогодення».