Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного співпрацює з багатьма підприємствами та організаціями. Це дозволяє покращити умови освітнього процесу в університеті.

В рамках ділової зустрічі з Богданом Ткаченком – начальником Андрівської сільської воєнної адміністрації Бердянського району Запорізької області та Сергієм Кюрчевим – ректором Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулось підписання договору про співпрацю з подальшим підвищенням кваліфікації та проходження навчальної практики здобувачами за освітніми програмами: «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент».

Під час зустрічі було окреслено подальші кроки з поглибленням співпраці з кафедрою менеджменту та публічного адміністрування.

Продовжуємо працювати в форматі практичної та наукової реалізації наукових інтересів з удосконаленням системи місцевого самоврядування.