В рамках співпраці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з компанією «Аксіома» було підписано договір щодо спрямовання зусиль у навчанні і поширення інформації про українські інноваційні IT-рішення і розробки.

Крім того, співпраця дозволить сприяти поліпшенню якості викладання, підвищення рівня науково-методичного забезпечення освітнього процесу, удосконалення системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з обліку і аудиту шляхом застосування в методичній та освітній діяльності комп’ютерної програми «АКСІОМА-АУДИТ».

Компанія «Аксіома» входить в «Спілку Автоматизаторів Бізнесу» і є однією з найбільших компаній в Україні з впровадження програмних продуктів, які спеціалізується на побудові корпоративних систем автоматизованого обліку та управління. Компанія має досвід в більш ніж 300 проектах у таких галузях, як сільське господарство, харчова та зернова промисловість, м’ясокомбінати, цукрові заводи та молокозаводи, пекарні, промислове виробництво, транспортні компанії та ін. використовуючи лінійки програмних продуктів: BAS.

Інтеграція українських інноваційних IT-розробок з навчальним процесом є важливим кроком у підготовці студентів до сучасного ринку праці. Ця ініціатива сприятиме не лише підвищенню якості викладання, але й розвитку професійних фахових компетентностей студентів у сфері інформаційних технологій та базових дисциплін економічного спрямування.

Застосування комп’ютерної програми “АКСІОМА-АУДИТ” сприятиме кращому розумінню студентами теоретико-методичних аспектів економічних дисциплін, а також надасть можливість отримати практичний досвід роботи з програмним забезпеченням, яке використовується в сучасних умовах бізнесу.

Партнерство зі спеціалістами-розробниками програми “АКСІОМА-АУДИТ”, забезпечить доступ до актуальних знань і практичних навичок у сфері обліку, оподаткування і аудиту. Такий обмін досвідом сприятиме постійному удосконаленню освітніх професійних програм в університеті.

В цілому, співпраця між ТДАТУ та Компанією «Аксіома», яка є розробником інноваційних IT-рішень, є важливим чинником у підготовці кваліфікованих кадрів економічного напрямку, що відповідають вимогам сьогодення та їх успішній кар’єрі в майбутньому.