В межах співробітництва ВНЗ з ведучими стейкхолдерами  України 13 листопада 2017 року  було укладено договір про взаємну співпрацю та  виконання науково-дослідних робіт між Таврійським державним агротехнологічним університетом та ПП «ДАНКЕН» . На зустрічі були присутні: ректор ТДАТУ, д.т.н., проф. Кюрчев В.М. , власник ПП «ДАНКЕН» Куценко Є.М. , також проректор з НПР Ломейко О.П.,декан факультету Агротехнологій та екології Іванова І.Є., зав.кафедрою ТПЗПСХ Прісс О.П., зав.кафедрою ОПХВ  Загорко Н.П.

Ключовою метою партнерства є підготовка фахівців для переробних підприємств та сфери АПК, проведення спільних наукових досліджень і розвиток іновацій. Програма співпраці передбачає декілька напрямків взаємодії між факультетом АТЕ ТДАТУ та ПП «ДАНКЕН», а саме:  поеднання теоретичної та практичної складової   в межах дуальної освіти в умовах виробництва;  подальше працевлаштування молодих фахівців;  реалізація спільних дослідницьких розробок і науково-технічних проектів.

Майбутні агрономи, технологи харчової промисловості та фахівці з питань обладнання харчових виробництв будуть мати можливість  пройти стажування на підприємстві  де ведеться переробка гібридів соняшнику з високим вмістом олеїнової кислоти .Популярність ВО-олії в світі зростає, найбільшими виробниками високо олеїнових культур є США та країни Європи .  В Україні під високо олеїнові культури віддано лише 2% посівних площ. Як зазначив власник ПП «ДАНКЕН» Куценко Е.М.: « ПРОДУКТ  «ДАНКЕН»  крім високого вмісту олеїнової кислоти 70%-89%,  має підвищену стійкість до окислення, олія з такого соняшника не потребує  гідрогенізації, має більший термін зберігання  – у 5 разів порівняно зі звичайними оліями, містить багато вітаміну Е 45мг/100г та Омега 9 – останні компоненти є необхідними для багатьох біохімічних процесів організму».

Ректором ТДАТУ, д.т.н., проф.  Кюрчевим В.М. було підкреслено , що  якісна освіта, її поєднання з сучасним виробництвом, науковими інноваціями – це необхідна вимога часу та запорука успішного становлення молодого фахівця ТГАТУ!

Декан факультету АТЕ Іванова І.Є.